Tävla och vinn biobiljetter!

[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.51″ custom_css_main_element=”padding-top: 0;”][et_pb_row admin_label=”Rad” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.51″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.0.51″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Gissa hur många möss som finns i försöksdjursburen.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.51″ background_position_1=”top_left” background_repeat_1=”no-repeat” background_position_2=”top_left” background_repeat_2=”no-repeat” custom_css_main_2=”background-color: #f2f2f2;||padding: 20px;”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image admin_label=”Bild” _builder_version=”3.0.51″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” src=”https://forskautandjurforsok.se/wp-content/uploads/2018/06/ikea_moss_o_bio_fud.jpg” sticky=”off” align=”center” always_center_on_mobile=”on” use_overlay=”off” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.0.51″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_class=”divi”]

Tävlingsregler: Den som gissar rätt eller närmast rätt antal vinner två biobiljetter. Vinnaren meddelas via mail till den adress som angetts i formuläret. Har flera deltagare i tävlingen gissat rätt så utses flera vinnare. Vinnaren meddelas senast den 15/6 2018.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.0.51″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” module_class=”divi”]

  Jag gissar att finns i buren.


  Förnamn*

  Efternamn*

  Adress*

  Postnummer*

  Postadress*

  Mailadress*

   

   

  Vi hanterar dina personuppgifter i enlighet med gällande personuppgiftslagstiftning. För mera information kan du läsa vår Integritetspolicy här

  [/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

  Senast uppdaterad: 7 juni 2018